Powołanie...

2013-10-17 07:41:47

Witam!
Od bardza dawna, wiem i czuję to głęboko, że Pan Bóg ma wobec mnie coś niezwykłego, coś co mnie przerasta...
Myślę, że ten "głos" zaczął się od służby przy ołtarzu, gdzie w pewnym momencie miałem rewolucję w duszy i sercu oraz zacząłem wtedy czytac Pismo Święte. Dorastałem tak, cały czas myślac "Czego Ty Panie odemnie chcesz"?
O jezuitach dowiedziałem się od mojego kuzyna ze Śląska, opowiedział mi trochę o nich i dał mi do odsłuchania kilka konferencji. Bardzo mnie poruszyły i czasami słuchałem tych samych przmówień na okrągło. Nie wiem jak to ując, ale to jest coś naprawdę niezwykłego, co mnie pociągneło do tego zakonu...
I tak oto do dziś bardzo intensywnie myślę o zakonie jezuitów, chociaż jestem w I klasie liceum :) lecz chciałbym się więcej dowiedziec czy to jest właśnie ta "droga" i jak nią kroczyc ?
Witaj, odpowiedź na pytanie, które stawiasz, możesz uzyskać tylko podczas wytrwałej, słuchającej modlitwy. Być może dobrze byłoby wybrać się na rekolekcje powołaniowe, by dać Panu Bogu i Tobie więcej "przestrzeni", której tak często brakuje w życiu codziennym. Na strony z informacjami o rekolekcjach wejdziesz klikając na województwo, w którym mieszkasz na jezuici.pl/powolania. Powodzenia!

Michał Karnawalski SJ, webmaster