Znaczenie symbolu IHS w Koœciele Katolickim

Komentarze

  • 2011-09-23 23:51:56

    Ciekawe pytanie... jak szłam ładnych parę lat temu do Komunii to właśnie na albach mieliśmy wyszyte IHS.
    - K. -
  • 2012-07-04 16:42:03

    Kościół jest dziełem diabła powstałym jako odpowiedź na zwycięstwo wiary Jezusowej . Jedyne co mógł zrobić to ją sformalizować i upaństwowić . Wrogowie Jezusa w purpurach są zdecydowanie bardziej niebezpieczni ,bo uświadomieni w przeciwieństwie do zwykłych kapłanów na samym dole piramidy . Wiara dla wtajemniczonych (wewnątrz) różni się od tej która jest promowana na zewnątrz dla zwykłych ludzi . Generał Jezuitów był po II wojnie światowej przewodził zarówno różokrzyżowcom , Illuminatom Bawarskim , Templariuszom ,Kawalerom Maltańskim . Nawet papież musi się u nich spowiadać. Kośiół jest wrogiem wiary Jezusowej co również ujawnił vide wojna pod krzyżem . Episkomat ,Prymas ,kardynałowie i cały sanchedryn wiedział kogo wysyłają i po co . ŻEBY ZABRAĆ KRZYŻ KTÓRY SOBIE ZAWŁASZCZYŁ. BIADA WAM - SYNAGODZE SZATANA
    - Kordian -
  • 2012-07-04 20:42:39

    @Kordian
    Co Powiedział Pan Jezus do Piotra?
    Jeśli chcesz poznać więcej o I dziejach Kościoła świętego
    przeczytaj Mistyczne Miasto Boże-Maria z Agredy,a nie będziesz wypisywał tylu bzdur
    - Rafał -
  • 2012-07-05 13:09:18

    Nie dziwi was ze egpski zapis IHS przdstawial 3 osobowe bostwo a i teraz tez czci sie 3 osobowe bostwo? Poszukajcie filmow na you toube o tematyce uwczesnego kosciola np. "bledy kosciola katolickiego" lub tez "wiek ziemi". Bog jest jeden w jednej osobie i jeden jest tez posrednik miedzy ludzmi a Bogiem. Jest nim Jezus. Zaden inny czlowiek, czy to na stanowisku koscielnym czy tez nie nim nie jest. Przykre jest to ze ludzie wierza w Biblie a jej nie znaja. Nie znaja bo nie czytaja. "ALBOWIEM JEDEN JEST BÓG,JEDEN TEŻ POŚREDNIK MIĘDZY BOGIEM A LUDŹMI CZŁOWIEK JEZUS CHRYSTUS".Tymoteusz 2;5
    - Matis -
  • 2013-01-26 22:08:58

    jezuici to zakon illuminatów 2+2=4 a nie 5
    - Kris -
  • 2013-01-27 10:10:14

    @Matis
    Twoje twierdzenie jest topową nagonką adwentystów. Te 3 bóstwa egipskie nie były trójcą tak jak mamy w kościele.
    http://www.catholic.com/tracts/is-catholicism-pagan
    http://www.catholic.com/documents/the-nightmare-world-of-jack-t-chick
    - ann -
  • 2013-01-27 15:37:11

    Pan Rafał

    Ewangelia wg św. Mateusza

    16
    21 Odtąd zaczął Jezus wskazywać swoim uczniom na to, że musi iść do Jerozolimy i wiele cierpieć od starszych i arcykapłanów, i uczonych w Piśmie; że będzie zabity i trzeciego dnia zmartwychwstanie. 22 A Piotr wziął Go na bok i począł robić Mu wyrzuty: «Panie, niech Cię Bóg broni! Nie przyjdzie to nigdy na Ciebie». 23 Lecz On odwrócił się i rzekł do Piotra: «Zejdź Mi z oczu, szatanie! Jesteś Mi zawadą, bo myślisz nie na sposób Boży, lecz na ludzki».

    Te słowa ma Pan na myśli ?

    Króluj nam Panie Jezu Chryste

    - jan -
  • 2014-07-27 22:39:53

    Więcej byków nie dało rady popełnić?
    - Robert -
  • 2015-07-05 13:06:11

    IHS - Izyda Horus Set. Wystarczy przeanalizować symbole, znaki, ubiory używane przez kościół watykański i księży aby dojść do prostego wniosku, że jest to spadkobierca starożytnego Babilonu. Fałszywy kosciół czczący demony, boga słońce czyli ogólnie rzecz ujmują szatana. Proponuję sprawdzić jak wyglądał ubiór dagona czyli boga ryby i jakie nosił insygnia. Jak dla mnie wypisz wymaluj najwyżsi dostojnicy kościelni z papieżem włącznie. Nie ma symboli o wielu znaczeniach, symbole mają jedno znaczenie a wmawianie ludziom, że jest inaczej to manipulacja aby wierni bezwiednie czcili szatańskie znaki okultystyczne. Takie oko opatrzności w KK jest podobno czymś innym niż znakiem szatana (okiem Horusa). Czyżby? Ludzie się przebudzili i coraz mniej durni na ściecie.
    - Łukasz -