do ojca Kowalczyka

Komentarze

  • 2012-08-05 14:49:45

    Jozue napisałeś:
    #"Oczywiście nekrofilia jest o wiele ohydniejsza od homoseksualizmu. Siostrą homoseksualizmu jest pedofilia a pomostem między nimi pederastia. Mianownikiem zaś tego wszystkiego zaspokajanie chorych żądz."

    Zawsze kiedy wydaje mi się, że głupota osiągnęła już apogeum, znajdzie się taka osoba, która mnie z tego błędnego wniosku wyprowadzi. Nie chciałem tego pisać, ale napiszę: Jozue jesteś głupszy niż myślałem. Ja tutaj Cię nie obrażam, ale stwierdzam fakt. Bo jak inaczej nazwać człowieka, który pisze takie rzeczy jak powyżej przytoczony cytat? Nie masz pojęcia o czym ty człowieku piszesz. Poczytaj, posłuchaj, pomyśli i dopiero wtedy pisz.
    Jeżeli już piszesz o pedofilii, to paradoksem jest że robisz to na katolickim forum. Wiemy doskonale kto przoduje w wykorzystywaniu seksualnym dzieci.
    Według badań psychiatrycznych NIE MA ŻADNYCH zależności między orientacją seksualną a występowaniem skłonności pedofilskich. Są pedofile heteroseksualni i homoseksualni - ale występują oni proporcjonalnie do występowania orientacji seksualnych w społeczeństwie.
    Jozue na tym forum możesz sobie pozwolić na antynaukowe twierdzenia, ale proszę Ciebie nie rób tego na innych, szczególnie poświęconych filozofii, nauką przyrodniczym i medycynie, bo tam z głupotą obchodzą się okrutnie.


    "ja"
    Organizacje LGBT i feministyczne odnoszą sukcesy i to nie małe. Co roku odbywa się Marsz Równości, KPH (Kampanie Przeciw Homofobi) będzie brała udział w przygotowywaniu pytań dla kandydatów na policjantów, w niektórych szkołach i uczelniach wyższych(!) odbywają się programy edukacyjne mające uświadomić młodym ludziom, że "każdy inny, wszyscy równi", odbywają się w wielu miastach imprezy, mające na celu poszerzenie tolerancji i uświadamianie że geje i lesbijki żyją obok nas i nie jest ich wcale tak mało, było także już wiele projektów typu: "Niech nas zobaczą" i wiele, wiele innych. Dlatego środowiska LGBT działają i mają się całkiem nieźle ;) Co do środowisk feministycznych ta także maja się całkiem dobrze. Ostatnio ruszył kampania "Tak dla Kobiet" - gdzie zbierane są podpisy, aby zliberalizować haniebną ustawę aborcyjną, środowiska feministyczne pomagają kobietą w walce o swoje prawa w sądzie (np. mobbing, gwałt), coraz więcej kobiet zajmuje wysokie stanowiska oraz coraz więcej mamy posłanek. Ponadto środowiska te non stop walczą o rzetelne nauczanie seksualne oraz łatwiejszy dostęp do antykoncepcji. To wszystko naprawdę idzie do przodu i twierdzenie, że organizacje te nie odnoszą sukcesu jest nieprawdziwe. Wręcz przeciwnie, coraz więcej Polaków deklaruje tolerancje wobec LGBT oraz pozytywnie odbiera idee feministyczne.
    Maryja nie obroniła tego kraju przed zaborami, obozami koncentracyjnymi, komunizmem a ma obronić go przed ustawą o związkach partnerskich czy liberalizacją ustawy aborcyjnej? No cóż, dziwna ta Maryja...
    - Szara Eminencja -
  • 2012-08-05 18:17:27

    @ Szara Eminencja
    "Wiemy doskonale kto przoduje w wykorzystywaniu seksualnym dzieci."

    Chyba nie każdy.

    "Według danych Censis we Włoszech większość nadużyć seksualnych (84-90 proc.) dokonuje się w rodzinie, a 27 proc. jest popełnianych przez bliskiego członka rodziny."
    "W diecezji bostońskiej, jednej z bardziej naznaczonych oskarżeniami o pedofilię, liczba oskarżonych kapłanów, a więc jeszcze przed stwierdzeniem ich rzeczywistej winy, oscylowała wokół 2 proc. wszystkich księży katolickich w diecezji."
    Giovanni Cucci, Hans Zollner- KOŚCIÓŁ A PEDOFILIA

    Oczywiście nie zmienia to faktu, że takie czyny są czymś niezwykle haniebnym. Ale jeśli już naukowo podchodzimy do problemu to warto zapoznać się również z takimi badaniami.
    - Marek F -
  • 2012-08-05 19:10:48

    Może nie wszyscy znają okoliczności wykreślenia homoseksualizmu z listy chorób.Warto poczytać

    http://homoseksualizm.edu.pl/index.php/co-mowi-nauka/34-psychologia/181-

    http://www.youtube.com/watch?v=rzF9BJRzsBQ&feature=player_embedded&fb_source=message

    Najciekawsze jest dla mnie to :
    "Homoseksualizm został wykreślony z listy chorób przy 5816 głosów za i 3817 przeciw. Co więcej, nawet wśród osób, które głosowały za wyeliminowaniem homoseksualizmu ze spisu chorób, wielu było przekonanych, że dzięki usunięciu społecznego stygmatu z homoseksualistów – będzie można skuteczniej pomóc tym, którzy potrzebują i poszukują pomocy psychiatrycznej.
    W kwietniu 1974 roku odbyło się referendum, w którym udział wzięło około 10 tysięcy z około 17 tysięcy członków Amerykańskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. 58% (5 854) poparło decyzję Zarządu o wykreśleniu homoseksualizmu z DSM, a 37,8% (3 810) zagłosowało przeciwko"

    Czy 3810 członków, którzy głosowali przeciw jest nie naukowcami, homofobami,ksenofobami, niedouczonymi idiotami, średniowieczną ciemnotą, która schowała się za sutanną biskupią ?

    Jeśli chodzi o artykuł, ktoś może uznać za tendencyjny, ale są podane źródła i można sprawdzić. Natomiast wyniki głosowania są dostępne również na Wikipedii, co dla niektórych stanowi jedyne źródło wiedzy.

    - Marek F -
  • 2012-08-05 19:19:29

    1. Badania wykazują, że to pedofile homoseksualni wbrew zapewnieniom homolewicy wiodą prym wśród pedofilii.To jest fakt.W samych zaś USA najwięcej pedofilii występuje wśród nauczycieli.
    2. Homolewica będąc zabójcą prawa naturalnego zawzięcie konstruuje neopogaństwo.Tworzy się coś takiego jak homomałżeństwo, które jest parodią i imitacją prawdziwego związku małżeńskiego.W związku z tym, że homoseksualizm rozwija się m.in. poprzez homoadopcję brutalnie krzywdzi się małe dzieci.
    3. Od sterowanego upadku PRL-u wojna ideologiczna objawia się m.in. poprzez absolutną demoralizację i zniszczenie zasad cywilizacji. Stąd propagowanie w Polsce homoseksualizmu a pewno za niedługi czas pedofilii jak to już jest w niektórych państwach na Zachodzie.


    - Jozue -
  • 2012-08-05 20:28:55

    Przedziwna ta Maryja.. i tak potężna, że szatan i wszystkie złe duchy uciekają ze strachu przed NIĄ.. O Święta i Niepokalana Maryjo, Matko Boga, ulituj się i wyproś łaskę nawrócenia u swego Syna dla udzielającego się tutaj gościa o nicku "Szara Eminencja".


    - Nisa -
  • 2012-08-06 00:18:49

    Oczywiście nekrofilia jest o wiele ohydniejsza od homoseksualizmu. Siostrą homoseksualizmu jest pedofilia a pomostem między nimi pederastia. Mianownikiem zaś tego wszystkiego zaspokajanie chorych żądz.
    - Jozue -

    ooo to bardzo interesujace ???? a mowil ci ktos ze powinienes sie leczyc ?????
    - Arek -
  • 2012-08-06 00:26:02

    SZARA EMI NENCJO - PISANIE i odpowiadanie jozuemu nie mka najmniejszego sensu po tobie wypowiedzi jego wnioskuje iz nalezy on do tej grupy ludzi ktorzy uwazaja ze ksieza i zakonnice sa nadludzmi i nie posiadaja czegos takiego jak fizjologia - mentalnosc zatrzymala sie w sredniowieczu a konkluzjie moga spokojnie konkurowac z brevikiem
    - dyskusja z tym czlowiekiem nie ma sensu - osoba ktoa twierdzi ze wie wszystko lepiej nawet niz jego organizacja Kosciol jest po prostu chora psychicznie



    - Arek -
  • 2012-08-06 04:02:22

    Przeczytałam całą dyskusję z uwagą, bo temat homoseksualizmu i stosunku KK do niego tez nie daje mi spokoju. Ja wyrobiłam sobie (także na podstawie PS) swoją własną opinię. I myślę, że z czasem stosunek KK do wiernych o orientacji homo (jak i do innych spraw) będzie ewoluował tak, jak to widzimy w odniesieniu do seksu, na przykład. Ale to daleka przyszłość, bo zachowania tej wojującej, ateistycznej części środowiska są rzeczywiście odstręczające. Poza tym KK po prostu nie może aprobować związków gejowskich, bo inaczej musiałby je błogosławić! Już gdzieś na forum pisałam, że, moim zdaniem, wszystkie zasady obowiązujące w KK służą człowiekowi - pojedynczemu lub całym społecznościom. No i to jest, niestety, ten drugi przypadek. Bo związek homoseksualny nie służy społeczności - jest ze swej natury bezpłodny, nie powoduje przedłużenia rodu, nie przyczynia się do zastępowalności pokoleń. Poza tym aprobata dla gejów na pewno przyczyniłaby się, prędzej czy później, do zwiększenia ich liczby. Wydaje mi się, że sporo jest ludzi o ukrytym biseksualiźmie, którzy żyją w szczęsliwych związkach hetero a o homo nawet nie pomyślą z powodów społeczno - religijnych. Świadczy o tym historia. Były w dziejach okresy (np. starozytny Rzym) swoistej mody na homoseksualizm (z powodu pogardy dla kobiet) i wtedy był on niemal powszechny. Toteż, jakby było pełne przyzwolenie - proporcje między związkami homo i hetero mogłyby się zmienić. A kłopoty demograficzne mamy i tak, więc po co sobie w nogę strzelać?
    Co innego stosunek KK do pojedynczego geja. Ta dyskusja ujawniła ogrom braku empatii i całkowite potępienie gejów przez większość katolików. Opierają się na Biblii i tu mam swoją interpretację. Wydaje mi sie, że te wszystkie ostre słowa w Biblii na temat współzycia mężczyzn dotyczyły rozpusty, sytuacji, w których jedynym powodem czynów homoseksualnych była chęć nowych doznań, orgie, rozpasanie. To było bardzo dosadnie opisywane w Starym Testamencie. Z kolei za apostołów, a czasach NT to była sytuacja, o której pisałam- była taka moda i orgie z udziałem chłopców były na porządku dziennym. Dlatego akty homoseksualne tak właśnie były postrzegane i ma to odbicie w cytowanych tu słowach PS. Wydaje mi się, że autorom biblijnym do głowy nie przyszło, że za tym mogą kryć się jakieś szczere wzajemne uczucia, no i wierność. Myślę, że o żadnych "orientacjach" zielonego pojęcia nie mieli, więc jak się mogli do tego zjawiska odnieść?
    Oczywiście, pary gejowskie grzeszą jak wszyscy będący w związkach niesakramentalnych, bo nie ma dla nich sakramentu i to się pewnie nie zmieni z powodów, które wyłożyłam powyżej. Ale wierze, że tych, którzy prawdziwie kochają, są wierni i uczciwi, Chrystus nie odrzuci.
    Natomiast współcześni katolicy powinni pamiętać przede wszystkim o słowach Chrystusa: "nie sądźcie byście nie byli sądzeni". A cytat z Coleridgea piękny i bardzo na czasie.
    - Arek -
  • 2012-08-06 09:19:15

    - Marek F -

    twierdzisz ze nie warto sie czasm odzywac - na to ja obstaje absolutnie przy tym ze nalezy bzdury pisane przez osoby tak bardzo slepao zpaatrzone na chory radykalizm ze nie widza terazniejszosci - jak najbardziej reagowac. Tacy ludze szerzac takie idiotyczne teorie - ich wlasne wydumane teorie - podszywaja je pos nauczanie Pisma lub Kosciola gdzie ewidentnie jst to pozbawione sensu i logiki
    - Arek -
  • 2012-08-06 15:02:40

    - Arek - ( jesli juz to chyba Arkadia ) piszesz o sobie per ona
    2012-08-06 04:02:22
    ( hehe nie nie pisze ze soba ;-)))

    I myślę, że z czasem stosunek KK do wiernych o orientacji homo (jak i do innych spraw) będzie ewoluował tak, jak to widzimy w odniesieniu do seksu, na przykład.
    - mam szczera i gleboka nadzieje

    Ale to daleka przyszłość, bo zachowania tej wojującej, ateistycznej części środowiska są rzeczywiście odstręczające.
    - zgadza sie ale nalezy tez zastanowic sie skad bierze sie taka niechec do KK ateizm i w ogole odejscia od Kosciola

    Poza tym KK po prostu nie może aprobować związków gejowskich, bo inaczej musiałby je błogosławić!
    - nie prawda od aprobacji czegos do blogoslawienstwa jest bardzo dluuga droga
    nawet teraz ( juz cytowalem wczesniej ale zacytuje raz jeszcze - do upadlego) - kosciop pozwala na zwiazki nie blogoslwaiac im
    'Pewną formą samorealizacji osób homoseksualnych nieuleczalnie, którym trudno jest zaakceptować samotność może być przyjaźń, realizująca szacunek i wspólnotę międzyosobową do osoby tej samej płci, nie zakładająca kontaktów seksualnych' - to jest stanowisko Kosciola - tak wiec widzisz ze nie ma tu mowy o błogosławieństwach.

    Oczywiście, pary gejowskie grzeszą jak wszyscy będący w związkach niesakramentalnych,
    NIEPRAWDA!!!!!! ludzie mylicie pojęcia samo bycie w związku sakramentalnym bądź niesakramentalnym nie jest żadnym grzechem !!!

    Co do ludzi biseksualnych zyjacych w szczesliwych związkach -( oczywiscie o ile stosunki biseksualne nie sa podejmowane - gdyz zwyczajnie jest wtedy nazwane to zdrada - no chyba ze za zgoda partnera - no ale wtedy zaraz będzie larum ze sodomia)

    - Co do Pisma i jego interpreatacji - bardzo dobrze i sensownie to ujelas ale - nestety sa nawet tu ludzie do ktorych to zwyczajnie nie dociera i nie dotrze i swoja 'robota przynoszą wiele szkody'

    Nisa
    na serio mialem sie juz nie wypowiadac na temat twoich wypocin - powiedzialem sobie ze kwestia duchowosci jest sprawa indywidualna i nie mnie ocenioac Twoja duchowosc ale po ostatnim Twoim cytacie ktory z pozoru wyglada jak modlitwa o opamietanie dla drugiego czowieka powiem tak:
    tak bardzo falszywej obrzydliwej pelnej pychy i pogardy dla dlugiego czlowieka osoby jak ty dawno nie spotkalem

    nazywanie brata za ktorego sie modlisz - goscie -
    wez maryjo tego goscia - co to jest ??? faryzeizm w czystej postaci - mdli mnie jak spotykam wlasnie taka poboznosc.

    Ja raczej modle sie o dar opamietania dla Ciebie - o dar zrozumienia innego czlowieka , o dar szacunku dla oponentow, - tego wszystkiego Ci brakuje - sledzilem wszystkie twoje watki nie tylko o homo - jestes zwyczajnie obludna.

    'wyproś łaskę nawrócenia u swego Syna dla udzielającego się tutaj gościa' - ZENADA !!! po stokroc ZENADA!!!

    Jozue
    1. Badania wykazują, że to pedofile homoseksualni wbrew zapewnieniom homolewicy wiodą prym wśród pedofilii.
    - rozumiem ze masz pełny dostęp do wszystkich seksualnych skandali w Kościele ??? - tak sprawnie wyliczyłeś procentowy odział , hmmm nono - widzę ze Jozue ma chody w Watykanie ;-) no pozazdrościć .

    1. Badania wykazują, że to pedofile homoseksualni wbrew zapewnieniom homolewicy wiodą prym wśród pedofilii.To jest fakt.W samych zaś USA najwięcej pedofilii występuje wśród nauczycieli.
    2. Homolewica będąc zabójcą prawa naturalnego zawzięcie konstruuje neopogaństwo.Tworzy się coś takiego jak homomałżeństwo, które jest parodią i imitacją prawdziwego związku małżeńskiego.W związku z tym, że homoseksualizm rozwija się m.in. poprzez homoadopcję brutalnie krzywdzi się małe dzieci.
    3. Od sterowanego upadku PRL-u wojna ideologiczna objawia się m.in. poprzez absolutną demoralizację i zniszczenie zasad cywilizacji. Stąd propagowanie w Polsce homoseksualizmu a pewno za niedługi czas pedofilii jak to już jest w niektórych państwach na Zachodzie.
    - piekne hasla na sztandary ONRowskich faszystow jednak ni jak sie maja do rzeczywistosci
    prosze cie po raz kolejny wolam o litosc chocby jedynej ostale twej szarej komorki
    - nie powoluj sie na praw naturalne , na cos zgodnego z natura - bo ...... nie no setny raz tych samych argumentow pisal nie bede szkoda czasu
    naturalnym prawem czlowieka jest ewolucja i rozwoj umyslowy - poznawanie - niestety wedle tego Ty jozue jestes wynaturzony .... sorry sam sie skreslasz wedle wlasnej dedukcji.


    Marku F
    bardzo dziwny z ciebie czlowiek
    z jednej strony piszesz ze masz sklonnosci byles na terapii itd z drugiej strony piszesz ze rozica 2000 glosow w czasach gdzie o homoseksualizmie wiedziano i tak mniej niz obecnie to malo . - dziwne - tak jakbys nie zgadzal sie z tym jakoby homoseksualizm nie jest horoba - nie wiem co oni zrobili ci na tej teraii - ale gdybym byl gejem w zyciu nie poszedlbym na cos takiego -

    podajesz linki do filmow i do opisow z jasnym przekazem - homo cans change - to dlaczego pytam Ty sie nie zmieniles?
    Zaprzeczasz sam sobie.
    Najpierw podajesz jakies dane - w wiekszosci powykrzywiane przez wlasnie ludzi ktorych chora ambicja postawila jako homoterapeutow a pozniej twierdzisz ze nie chce ci sie pisac tlumaczyc , itd itd
    - traca mi to troche schizofrenia - bo zaprzeczasz sam sobie
    skoro w odwadze twierdza ze nie wmawiają nikomu homoseksualizmu jako choroby - skąd u ciebie przekonanie do jej leczenia.

    Tak bardzo zaszczepiono w tobie lek ze sam boisz sie przyznac przed soba ze jestes homo - i widocznie Bog tak chcial - ze boisz sie nawet o tym pomyslec.

    Wiesz co ja ci powiem tak psychologicznie - mam nadzieje ze terapeuci nauczyli cie jak radzic sobie z pokusami tylko wiesz co - to jest dualizm
    w wierze nazywa sie to pokusa w psychologii - pociag impuls
    w wierze nakazuja sie modlic i umartwiac to moze odejdzie - ale w psychologii jest to odwracanie uwagi od czegoc co i tak wroci.

    Znam osobe egodydtoniczna ktora modli sie non stop o to aby nie byc homo - od wieeelu wieeelu lat - i co jest homo nadal
    znam osobe ktora jest homo ale tak bardzo boi sie bozej kary ze modli sie o zabranie jego homo od niego - i co nic ... zero nadal upada i jest homo
    z tego wynika ze Bog albo sobie z nas robi jaja albo ma nas gdziesz - bo skoro jest wszechmocny mogl by taki homoseksualizm zabrac jednym pstryknieciem - wiem zaraz pewnie powiesz ze za slabo sie modli - tylko kurcze nie znam tu na ziemi zadnej skali ani zadnego odczynnika lakmusowego ktory potrafi stwierdzic w ktorym momencie modlitwa juz dziala kiedy jeszcze nie dziala i co trzba robic zeby wlasnie zadzialala - a wiesz dlaczego - bo to nie zaklecie.

    Pospieszalski robi wielka szkode , puszcza tendencyjne programy kompletnie mieszjac ludziom w glowach .
    Jego program 'Bylem gejem' juz w tytule zakladal pejoratywnosc slowa gej wlasnie jako choroby i nawet gdyby nigdy nie uzyl tego sformulowania program tak zostal poprowadzony ze widz podswiadomie odbiera przekaz ze homoseksualizm to choroba - to sie nazywa psychomanipulacja mediami - i jest ardzo bardzo niebezpieczne.

    chcialbym na serio zobaczyc lub przeczytac jakie masz metody aby wyzbywac sie mysli czynow, popedow, zachowan homosekualnych - moze to byc bardzo cenne

    w ogole pojecie srodowisko homoselsualne , lobby homosksualne jest jakims dziwnym tworem
    czy wy na prawde myslicie ze homoseksualisci domagaja sie akceptacji ich seksualnych zachowan??? - oni majagdzies co myslicie na temat ich zycia intymnego - tu jest cala parodia
    jest dwoch gejow zyja sobie w zwiazku - sa szczesliwi - nagle przychodzi taka nisa i twierdzi z w jej nawiedzonych oczach i oswieconym umysle przez boza laske - ci ludzie sa pomiotami szatana - czy jakimis tam bekratami i wspolnymi mianownikami pedofilii i nekrofilli ( wedle profesora nauk ludzkich jozuego) i natychmiast maja sie rozstac ... bo przeciez nisa wie lepiez ze oni bedac razem sa tak na prawde nieszczsliwi a jak sie rozstana to beda po ludzku niesczzesliwi - zdesperowani, zalamani , depresyjni, no ale po bozemu beda szczesliwi - NIE MA TAKIEGO BOGA ktory karze ludziom sie rozstawac i cierpiec - to jest w ogole kpina z bozego miloscierdzia.

    Twoj przypadek Marku jest bardzo dziwny jedyny sukces jaki odniosla ta terapia a ktory widac w twoich wypowiedziach to to ze bardzo obrzydzila ci zjawisko homoseksualizmu - i tyle - i niestety obawiam sie ze nie wyleczysz sie z tego - ano z homoseksualizmu ani z niechęci do niego
    stąpasz po bardzo bardzo cienkim lodzie człowieku

    - nie warto byc samemu - warto miec kogos kto na starosc bezinteresownie poda ci wode i wytrze dupsko lub zmieni pampersa - lub po prostu bedzie z toba dzieli radosci i smutki - i nikt mi nie powie ze jesli to beda osoby homo to stan ten pochodzi od demona - to absurd - a jesli moi znajomi ktorzy sa 15 lat ze soba i sa homo - i wszystko to co ofiarowuja sobie i to jak zyja nie pochodzi od Boga - w takim razie sorry ale boga nie ma - a wiem ze jest wlasnie patrzac na tych ludzi.

    - Arek -
  • 2012-08-06 17:44:44

    Pogubiłem się trochę. Arek występujesz jako kobieta ? ;-)
    Już nie wiem, które posty są czyje. Czy ktoś się podszywa ?
    Jeśli to Ty pisałeś do eminencji o rozmowie z Jozue to chyba przeczysz sobie w poscie adresowanym do mnie.
    - Marek F -
  • 2012-08-06 22:06:31

    1. Lewicowa dogmatyka wywrócenia społeczeństwa i narzucenia siłą własnej ideologii w tym homoseksualnej dewiacji zakłada na to 15-20 lat. Czyli tyle ile potrzeba czasu na zbałamucenie pokolenia dzieci i młodzieży.W Polsce na razie idzie to średnio ale na przyczółkach homolewactwo okopało się dosyć dobrze i już widać pierwsze ustawowe brednie, które Sejm będzie uchwalał o związkach partnerskich często przy udziale katolików-pożytecznych idiotów a i zdrajców również, których motywem działania jest mamona i utrzymanie się przy korycie.
    2. Patrzą na dokonania marksistów,bolszewików, socjalistów, nazistów, lewicy, liberalnych ateistów, homolewicy ich wspólnym mianownikiem w idei jest wymordowanie określonej liczby ludzi po to aby osiągnąć szczęście. I tak mordowano m.in.: inteligencję , Żydów, duchownych , ludzi chorych, nienarodzonych. Homolewica czy liberalni ateiści mają też marchewkę dla pogubionych w postaci "róbta co chceta" i promocji homoseksualnych dewiacji wbrew temu, że uprawianie homoseksualizmu prowadzi do dysfunkcji ciała a i umysłu również.Jednak jeszcze większą zbrodnią homolewactwa od propagowania homoseksualizmu jest propagowanie zabijania nienarodzonych bądź oddawanie maluszków w łapska dewiantów.
    - Jozue -
  • 2012-08-06 23:37:50

    Przepraszam Arka , nie chciałam się podszywać , chciałam napisać DO ARKA a napisałam Arek niechcący w pierwszej linii!!! Tekst zaczynający się od słów "Przeczytałam całą dyskusję...." powinien mieć podpis "Ter"
    - Ter -
  • 2012-08-07 00:57:31

    Kochana córko Niso! Nie mogę wyprosić tej łaski dla Szarej Eminencji, ponieważ mam wiele innych, ciekawszych rzeczy na głowie. Na przykład chcę wyprosić ją dla Ciebie i Jozuego. Wy potrzebujecie jej najbardziej. Módl się o własne nawrócenie. Otwórz serce i rozum na prawdę.
    - Maryja -
  • 2012-08-08 12:38:25

    MarekF - moje posty zawsze sa moje - ale jak widze sprawa juz sie wyjaśniła heh ;-)

    Jozue - nie wiem czy polemika z toba nie bedzie grzechem zaniedbania bo przeciez tracac czas na odpowiedzi na twoje bzdury moglbym napisac lub porobic cos bardziej pozytecznego :- )

    prawianie homoseksualizmu prowadzi do dysfunkcji ciała a i umysłu również.
    - musze popytac znajomych czy bedac gejami wyrozly im rece na czole albo jakies inne konczyny, czy moze przestali funkcjonowac normalnie - hmm - nie no funkcjonuja jak dawniej w pelnej swojej krasie - sa sprawni fizycznie , umyslowo - zapewniechcialbys byc tak zbudowany fizycznie sprawny jak niektorzy geje , umyslowo - hmmm - 4 gejow robi magisterke, 5 obronilo doktoraty 2 pracuje na uniwersytecie, -niektorzy sa w rzadzie, w kosciele w zakonach - sa jak najbardziej normalni - kolejna rewelacja Jozuego wziela w leb ;-)
    duzo masz jeszcze tych teorii - swoja droga daj od razu jakies zrodlo zebym mogl sie posmiac z calosci a nie z tez wyrwanych z kontekstu

    Ter - spox nie trzeba przepraszac

    Ktos o niku Maryja - to bylo w 100% trafione ;-)




    - Arek -
  • 2012-08-08 15:15:48

    Gość Arek napisał:

    "wiec nie pisz mi o tym jakobym kogos osadzal"

    "ja we wszystkich swoich postach daje jasne i rzeczowe argumenty poparte w wielu przypadkach 95% stanowiskiem Kościoła - ba nawet Ojcow tu na forum a w zamian spotykam bezsensowny bełkot niczym konkretnym nie poparty a wrecz wielkokrotnie uwłaczajacy godnosci ludzkiej."

    "Dlaczego kochający się geje mieliby nie uprawiać seksu?"
    "uwierz oni są szczesliwi na prawdę"
    "jestem katolikiem ,chodzę do kościoła, do spowiedzi"
    "- NIE MA TAKIEGO BOGA ktory karze ludziom /gejom/ sie rozstawac i cierpiec - to jest w ogole kpina z bozego miloscierdzia.


    -Bez komentarza :(


    - Nisa -
  • 2012-08-08 22:15:37

    Marek F. mam wrażenie, że tak bardzo pragniesz upodobnić się do swoich katolickich przyjaciół homofobów, że jesteś w stanie uznać samego siebie za chorego psychicznie. Może masz jakieś problemy zdrowotne, ale homoseksualizm nim nie jest. Ty taki byłeś (od zawsze!), jesteś i będziesz, jak bardzo byś tego nie chciał, jesteś gejem i nic tego nie zmieni. Osobiście odbieram to, że jesteś bardzo konformistycznym człowiekiem. Podobnie uważam, że gdybyś był Żydem i znalazł się wśród faszystów, ukryłbyś swoje korzenie, przyłączył się do nich i razem z nimi wykrzykiwał antysemickie slogany - byle cię nie odtrącili i taktowali jak swojego. Wydaje mi się, że jesteś po prostu słabym człowiekiem.
    Odnoszę wrażenie, że nie jesteś do końca szczęśliwy (być może za prędko wyciągam wnioski), może brakuje Ci jakieś bliskiej osoby z którą szedłbyś przez życie? Bo każdy chyba takiego kogoś potrzebuje, nawet Jozue i Nisa, tyle że oni najpewniej już taką osobę mają, a teraz zabraniają innym do jej posiadania. Życie jest jedno, warto je przeżyć będą szczęśliwym, w najgłębszym tego słowa znaczeniu.

    Homolewica cóż to znowu jest? A czy jest homoprawica? Może to jest ta homomafia co trzęsie Kościołem? To tylko jeden na tym forum raczy wiedzieć. Ale cóż się dziwić, wie on rzeczy które dla normalnych(!) ludzi są ukryte, jest mądrzejszy niż cała rzesza psychologów i psychiatrów.
    W Polsce, prości ludzie, myślą że homoseksualizm to jakiś wynalazek XXI wieku i nadeszła na niego moda. Homoseksualizm był od zawsze nierozłącznym elementem ludzkiej cywilizacji, pod każdą szerokością geograficzną. Tyle że kiedyś bano się o nim mówić. Dzisiaj w końcu geje i lesbijki (przynajmniej w niektórych częściach świata) mogą swobodnie żyć, bez strachu i być szczęśliwymi, spełnionymi ludźmi i kochać ludzi sobie najbliższych.
    Jednak nie wszędzie tak jest. Jozue i Nisa żałujcie że nie mieszkacie w Arabii Saudyjskiej czy Iranie - tam byście mieli ubaw! Tam lesbijki się leczy. Bardzo łatwo. Zbiera się jakaś grupka mężczyzn i gwałcą tą kobietę. Co prawda nie stwierdzono, aby terapia przyniosła efekt, ale chłopcy od Allaha się przynajmniej starają, a i zarazem wyżyją. A gejami robią nieco inaczej. Otóż zaklejają bardzo silnym klejem ich tyłki a potem dają środki na przeczyszczenie. Podobno męczą się strasznie, a i umierają długo - no za taki straszny grzech to im się należy! Ubaw po pachy! A u nas co? U nas nie można nawet pedała cegłą rzucić, bo od razu sąd i prokurator, jakby ten zboczeniec coś czuł. Przecież to pewnie nie ma nawet uczuć wyższych! No bo gdzie tam! To są podludzie! Bękarty (nieślubne!) homolewicy. Ich celem jest niszczyć wszystko co święte, w Iranie sobie z nimi świetnie radzą. No cóż, módlmy się aby i u nas nadeszły te sprawiedliwe i mądre idee. Bo u nas to tylko gejowska propaganda! Ale spokojnie kara boska spłynie na tych bezbożników! Czuje to w małym palcu u nogi.


    Niso dziękuję Ci za modlitwę! Czasami ludzie mi mówią, że się za mnie modlą. Nie jestem absolutnie na nich zły, wręcz przeciwnie, czasami czuje się z tym niedobrze, gdyż nie mogę się za to w jakiś sposób odwdzięczyć. Jednak osobiście wolałbym gdyby Pani z Niebios pochyliła się nad jakiś głodnym dzieckiem ni jeżeli nade mną.
    I raczej Maryja nie chciałaby mnie zmieniać, kiedy patrzy na nas z góry zapewne ciekawiej jest dla niej, kiedy widzi różnorodny świat. Dlatego jestem nawet pewien, że gdyby Maryja mogła wrócić na Ziemię, zapewne wybrałaby się na Paradę Równości ;)
    - Szara Eminencja -
  • 2012-08-09 20:46:24

    Ten ostatni komentarz podpisany :Maryja, to chyba przesada... może można coś z tym zrobić, usunąć?
    - agabee -
  • 2012-08-11 12:07:41


    cytaty katolika ,który nie sądzi:

    czytam ta Twoja wypowiedz i czytam
    Boze Moj Kobieto - ogarnij się w calym swoim ostatnim poscie oceniasz innych wyrazasz swoja wyzszosc i wylacznosc na boze objawienia innych ktorzy maja inne zdanie odsadzajac od czci i wiary - ferujesz wyroki o zbawieniu, holdujesz zyciu jako pasmie i przymusowi ciaglego cierpienia i masz czelnosc to wszystko przypisywac mnie??
    No chyba sobie kpisz.


    Kobieto nie pisz mi o objawieniu o interpretacji pisma o ewangelii bo nie liznelas nawej jednego promila tego co powinno cie upowazniac do ferowaniania o Bozym zamysle i zbawieniu ( o ile w ogole masz do tego prawo)

    Nisa nie wiem jak funkcjonujesz w życiu - ale świat to nie tylko klepanie zdrowasiek w domu a rzucanie kamieniami na ulicy


    Kwestii na ktore nie raczylas odpowiedziec nawet juz nie przytocze bo szkoda czasu
    wiec nie pisz mi o tym jakobym kogos OSĄDZAŁ - bo zwyczajnie klamiesz

    Oto niesądzenie.

    Króluj nam Panie Jezu Chryste

    - jan -
  • 2012-08-17 12:26:18

    Ten ostatni komentarz podpisany :Maryja, to chyba przesada... może można coś z tym zrobić, usunąć?
    - agabee -

    ten komentarz wlasnie w 100% ukazuje faryzeizm jaki z was bije oblude , falsz , zaklamanie , puszna pewnasci siebie

    -Bez komentarza :(


    - Nisa -
    - ano bez komentarza - wszystko w Twoim przypadku zostalo juz powiedziane , teraz nalezy sie modlic za Ciebie za Jana za Jozuego abyscie dostapili prawdziwej madrosci Bozej i nie kisili sie w grzechu konformizmu , abyscie skorzystali z adaru Ducha sw- daru poznania , daru interpretacji, daru rozumnego postrzegania

    Slepa wiara jest gorsza od niewiary

    - jan -
    - ewidentnie nie potrafisz odroznic sadzenia i osadzania od stwierzdenia faktu ale to juz nie moj problem
    - Arek -