czy mnie maz zdradzi?

2013-10-20 09:00:33

mam takie pytnie.nie wiem jak to jest byc mezczyzna ani jak oni mysla bo jestem kobieta ale mam wrazenie ze moj maz mysli niczym zwierzatko-chodzi mu tylko o jedno.Praca jaka wykonuje pozwala mu na bardzo wiele swobody-jest kierowca tira.Gdy wraca do domu z trasy to jest taki,,zglodnialy'ze nie patrzy na nic ani na nikogo jesli nie wspolzyje z nim jak sie to jemu podoba to non stop mi mowi ze nie zdradzi bo on ma chetnych wiele itp.ale tez z kolei jak jest tk jak chce czyli ma to co chce to tez mi tak mowi tlumaczac ze ,,kazdy kot przy jednej dziurze zdechnie'.noi moje pytanie brzmi w co ja mam wierzyc w to ze mnie zdradzi kiedys w koncu czy jednak nie i tylk0 tak sobie mowi/ale to takie tylko mowienie to boli jak ne wiem co....ja osobiscie nie mam go jka kontrolowac no bo jak a iwerzyc tak w slowo i jego gierki to nie wiem....ja czuje ze on jest w stanie to zrobic bo kiedys mi pow ze taki i taki i wiekszosc jego kolegow juz zdraadzilo swoje zony z tym ze nie wszyscy sie im do tego przyznali bo bali sie skutkow a te z kolei byly rozne od wybaczen poprzez klotnie az do rozwodow.prosze o rade...
Witam, dobrze, że Pani rozmawia o tym z mężem. Czy mąż znajduję też kokretny czas na odpoczynek... tak, abyście spędzali więcej czasu ze sobą? Myślę, że warto "uczyć go" spędzać z Panią czas na wiele możliwych sposobów. Proszę naszych forumowiczów o podzielenie się swoim doświadczeniem.

Michał Karnawalski SJ, webmaster

zobacz komentarze [11]