Trzy dni ciemności

2012-09-03 17:50:19

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus Mam pytanie, czy trzy dni ciemności mogą nastąpić w tym roku??? a jeżeli nie wystąpią to czy mogą być za rok, jeżeli Maryja powiedziała że te wydarzenia będą miały miejsce do 2012 roku. Bóg Zapłać za odpowiedź.
Nie wiem skąd taka pewność, że Maryja powiedziała, że mają nastąpić jakieś ciemności. Należy wierzyć Ewangelii i nauce Kościoła. To wystarczy. Gdy rok 2012 dobiegnie końca będzie miał Pan pewność, że to nie była wcale Maryja. Pozdrawiam

Wojciech Żmudziński SJ

zobacz komentarze [3]

Trzy dni ciemności

2012-09-03 22:30:32

Dziękuję za odpowiedź, pytam ponieważ ostatnio dostaliśmy książkę od krewnych zatytułowaną trzy dni ciemności, i pisze o 3 tajemnicy fatimskiej, więc postanowiłem się zapytać czy to prawda, ponieważ nikt z duchownych o tym nie wspomina, i dziwne mi się to wydawało.
Rzeczywiście dziwne to tym bardziej, że są ludzie, którzy w to wierzą.

Wojciech Żmudziński SJ

zobacz komentarze [55]

3 dni ciemnosci

2013-12-26 08:33:19

Szczęść Boże, Myślę że Maryja mówi o 3 dniach ciemności wystarczy tylko wsłuchać się w słowa naszej Matki. Myślę również że objawienia Maryjne świetnie uzupełniają Ewangelię bo są znakiem Boga na obecne czasy i właśnie Bóg poprzez Niepokalaną Maryję Matkę chce ratować ten świat. W objawieniach rozpoczętych 18 czerwca 1981 r. w San Lorenzo del Escorial w Hiszpanii wizjonerka Luz Amparo Cuevas (1931-), otrzymała od Matki Bożej Bolesnej przekaz dotyczący trzech dni ciemności
Bóg Ojciec ześle dwie bardzo wielkie kary. Jedna z nich to wojny, rewolucje. Inne nadejdą z Raju. Będą wielkie trzęsienia ziemi w niektórych krajach, cała Ziemia będzie pokryta ciemnością przez trzy dni, niczego nie będzie można zobaczyć, powietrzem nie będzie można oddychać, a w czasie tych dni ciemności jedyne światło dostarczać będą święte świece. Wierni muszą zostać w swoich domach, odmawiać Różaniec Święty i prosić Boga o Miłosierdzie. Kara spowoduje, że dwie trzecie ludzi zginie. Nic się nie stanie tym, którzy są z Bogiem i z Maryją Najświętszą.
Witam, no cóż treści przez Panią przedstawione należałoby zakwalifikować do apokaliptycznych. Ale jakie jest pytanie? Dobrych świąt,

Michał Karnawalski SJ, webmaster

zobacz komentarze [6]