List o.Wiśniewskiego ws Kościoła

Komentarze

  • 2015-01-29 07:00:31

    Jozue
    musze przeprosc biskupa Jana Tyrawe.To nie on a ks.Mieczyslaw Kozlowski przed biskupem wyglosil brednie "Dziekujemy Najwyzszemu Bogu za Radio Maryja,ktore stoi zawsze po stronie prawdy...."
    - BJ -
  • 2015-01-29 19:41:32

    Jozue
    nie moge sie pogodzic z tym,ze o.Redemtorysci wkladaja w usta Maryi pomyje klamstw i oszczerstw.Gdyby zmienili nazwe z Radio Maryja na ojciec Redemtorysta czy Ojciec Rydzyk slowa bym nie napisal.Niech swoje klamstwa pod swoimi imionami firmuja a nie robia z imienia Maryi klamczuchy bo nie zasluzyla sobie na to.
    - BJ -
  • 2015-02-09 20:54:58

    BJ
    "nie moge sie pogodzic z tym,ze o.Redemtorysci wkladaja w usta Maryi pomyje klamstw i oszczerstw" - uważasz się za obrońcę NMP?
    - Jozue -
  • 2015-02-10 19:20:46

    Jozue
    a Ciebie nie razi jak pisza Ma Ryja?
    - BJ -
  • 2015-02-12 11:16:36

    Jozue
    nie wiem czy nie rozumiesz czy nie chcesz rozumiec.
    Maryja na zyczenie zalozyciela stala sie patronka jednego z mediow.Jesli wybiera sie patrona tzn wskazuje sie kierunek,ktorym chce sie podazac i postepuje tak aby imie patrona slawiono a nie ponizano go.A tak dzieki o.Rydzykowi i przy poklasku biskupow Maryja stala sie patronka klamstw,oszczerst pomowien....i stad wielu pisze Ma Ryja....
    Troche znam historie i nie przypominam sobie aby kiedykolwiek ktos w histori imie Maryji tak zeszmacil i ponizyl go jak Rdemptorysci i polscy biskupi i rodzina Radia Maryja.Nawet taka jedna publicznie sie wypowiedziala ,ze symbol Maryji to "szmata,ktora ja obraza" i nie byla to Satanistka jak dobrze wiesz...
    - BJ -
  • 2015-02-12 17:39:42

    BJ

    Nie wiem po co powtarzasz bluźnierstwa.Jaki jest tego cel?
    - Jozue -
  • 2015-02-13 13:06:09

    Jozue
    bo zarzucasz mi modernistyczne lewactwo bo tak najprosciej i najlepiej zamknac oczy i udawac,ze nie wie sie o co chodzi.
    A to,ze imie Maryji poniza sie jest wynikiem tego,ze ci,ktorzy wydawaloby sie powinni tego imienia jak lwy bronic wykorzystali go do rozprawienia sie z tymi,ktorzy mysla inaczej albo sa przeciwnikami politycznami a i czesto maja racje wiec obrywa sie imieniu,patronce Radia Maryja.W imieniu Maryji rzuca sie w nich oszczerstwami i klamstwem co powoduje ich sluszny odzew no i padaja pod adresem Maryji inwektywy....Dlaczego Rodzina Radia Maryja czyni to w imie "Maryja" a nie w swoim wlasnym?
    A niech zmienia nazwe na "Episkopat" i jada w tym imieniu po Smolensku,Owsiaku,SBekach,Zydach,Niemcach,Marsjanach i i innych

    - BJ -
  • 2015-02-15 11:57:29

    BJ
    1. "W imieniu Maryji rzuca sie w nich oszczerstwami i klamstwem" - czy możesz podać cytat konkretnej osoby,która to zrobiła? Poza tym jednak SB to zbrodnicza organizacja dlatego niepotrzebnie zestawiasz ich z Żydami czy Niemcami.
    2. "Dlaczego Rodzina Radia Maryja czyni to w imie "Maryja" a nie w swoim wlasnym" - z tego co tu piszesz to Rodzina Radia Maryja występuje właśnie jako Rodzina RM a nie Maryja. Dokonujesz jakiś dziwnych swawolnych uogólnień.
    - Jozue -
  • 2015-02-16 10:08:24

    Jozue
    kazde klamstwo,ktore poplynie z Radia Maryja rzucone jest w imieniu Maryji.
    - BJ -
  • 2015-02-17 14:30:23

    Jozue
    gwarantuje ci,ze gdyby Radio Maryja zmienilo nazwe na Radio Episkopat dawno byloby zamkniete ku swietemu oburzeniu biskupow.A tak przybralo sobie imie Matki Boga i w tym imieniu od samego powstania klamie,oczernia i rzuca oszczerstwa na niewinnych ludzi zazwyczaj tuz przed odmawianiem rozanca.Co jest szczegolnie podle.
    Raz tylko Jan Pawel II kazal im w koncu zaklamane w koncu buzie zamknac. To jakis pomruk wyszedl,ze papiez jest juz stary...ale sie jednak zamkneli.
    Jesli chodzi o SBekow to najwiecej ubralo ich komezki i sluzy w Radio Maryja i PiS i oskarzaja wszystkich o wszystko w kolo byle zakrzyczec swoja wlasna przeszlosc.Ci co mieli cokolwiek honoru pozostali w SLD.
    - BJ -
  • 2015-02-17 21:25:29

    BJ
    "Jesli chodzi o SBekow to najwiecej ubralo ich komezki i sluzy w Radio Maryja i PiS" - możesz podać dane statystyczne?

    - Jozue -
  • 2015-02-19 06:01:04

    Jozue
    to szambo mozesz sprawdzic w necie.Nie zamierzam sie w tym nurzac bo wszystko jest opisane i przeszlosc tych dzialaczy dosc dokladnie.
    Jest cos co mi sie w Radio Maryja podoba.Jako jedyne domaga sie pamieci ofiar Wolynia podczas gdy wszyscy inni w imie rusofobi bestialsko pomordowanych Polakow tylko za to,ze byli Polakami "zapomnieli".Chyle czola przed o.Rydzykiem za to....Wstyd mi za "polskich"politykow,ktorzy twierdza,ze sa "patriotami" a nie pamietaja o bestialsko pomordowanych rodakach.Nie sa.
    - BJ -
  • 2015-02-21 19:47:04


    BJ
    Wstyd mi za "polskich"politykow - cudzysłów bo ... inna narodowość?
    - Jozue -
  • 2015-02-22 16:43:57

    Jozue
    bo zaden polski polityk nie moze nawet w imie poprawnosci politycznej zapomniec tego co wydarzylo sie na Wolyniu.Wspolczesni politycy zachowuja sie tak samo wobec Wolynia jak komunistyczni wobec Katynia.Wobec takiej postawy wszyskich mozna nazwac zdrajcami Polski i Polakow.A najbrdziej obludni ci,ktorzy twierdza,ze sa patriotami.
    - BJ -
  • 2015-03-01 09:01:55

    BJ

    "A najbrdziej obludni ci,ktorzy twierdza,ze sa patriotami" - co zrobiłeś dla Polski?

    - Jozue -
  • 2015-03-03 19:19:32

    Jozue
    napewno duzo wiecej niz ci,ktorzy siebie uwazaja za patriotow a zyja z naszej ciezkiej pracy oklamujac nas i zyjac jak wszy na naszej krwi nazywajac nas przy tym "ciemnym ludem ,ktory wszystko kupi"
    - BJ -
  • 2015-03-05 21:27:23

    BJ

    "a zyja z naszej ciezkiej pracy"- rozumiem, że płacisz łupieżcze podatki dla naszego państwa.
    - Jozue -
  • 2015-03-10 11:26:36

    Jazue
    place podatki jak przypuszczam wielokrotnie wieksze niz ty.Nie narzekam bo w zalozeniu maja isc na nasze wspolne dobro.
    Ale wzbudza sie gniew we mnie gdy czytam jak za 99groszy zamyka sie biedaka czy emerytke za kostke masla a poslowie kradna po 300 zl i zlapani za reke twierdza,ze jest to niska szkodliwosc spoleczna i upominanie sie im o to jest politycznym atakiem na nich i ich partie.Albo kandydat na prezydenta pracujac u poprzednika na jego polecenie pisze wniosek o ulakawienie dla milionowego oszusta,wpolnika jego ziecia ale jakos nie protestuje gdy dzieje sie ewidentna krzywda biedakom.Czy prezes partii pelniacy funkcje premiera powoluje na urzad ministra,ktory nie potrafi znalezc "likwidatora parti PC" przy czym prawie codziennie "likwidator" i minister spotykaja sie w sejmie. Nie uwazam sie za "ciemny lud,ktory wszystko kupi " o ktorym slusznie Kurski jako o wyborcach swojej partii sie wypowiedzial.Ja nie kupie hipokryzji.
    - BJ -
  • 2015-03-19 19:07:33

    BJ

    http://www.fronda.pl/a/to-nie-terlikowski-tworzy-sekte-to-ojciec-ludwik-wisniewski-ja-tworzy,48844.html
    - Jozue -
  • 2015-03-19 23:18:50

    Jozue
    nie czytuje artykulow bardziej papieskich niz papiez bo szkoda na to czasu.Z Terlikowskim bym sie spieral choc niewatpliwe ten czlowiek zyje wiara(czasem go slucham w telewizji) a nie obluda jak doktor Rydzyk(czy Rydzyk ma mature i jaki to jezyk obcy zdawal przy doktoracie,ten sam co Kaczynscy?)
    - BJ -