Książka Glorii Polo?

Komentarze

  • 2010-11-21 23:44:12

    "a jesli Gloria Polo ma racje?"
    - W czym rację? Czy jest jakaś inna lub większa racja od Objawienia? Dobrze, jeśli nawróconą ze złej drogi pani Polo zachęca także innych do wiary, do życia w/g dekalogu. Ale czy każdy musi czytać świadectwo G. Polo i zamierać nad jej sposobem opisywania zaświatów, których notabene NIKT nie jest w stanie opisać?
    Jeśli już mowa o życiu pozagrobowym, to bardziej polecam coś z rodzinnego podwórka - książkę Fulli Horak pt. "Piękna Pani." Kim jest jej autorka, znajdziemy tutaj: http://www.tohorak.opole.opoka.org.pl/Fulla.html#Pisma



    - Nisa -
  • 2010-11-22 14:54:02

    @Babajaga,cuda zdarzają się i nawet medycyna rozkłada ręce.Ostatnio mieliśmy pacjenta,który miał postawiony wyrok(kilka dni życia),a tu nagle niespodzianka.Śladu po guzach nie było,przerzuty zniknęły.
    Ingerencja Boga?Modlitwy bliskich?Może tak być.Co nie znaczy,że przypadek Glorii można zaliczyć do tej materii.
    - i -
  • 2010-11-22 17:05:45

    to samo przydarzylo sie mojej zonie.Byl guz i znikl w tajemniczy sposob.Zona wie jedno ja drugie.Zdarza sie.Przed laty spotkalem goscia w Taize,ktorego na wozku zona z synem na gore Krazewec wyciagli.Zszedl zdrowy.Twierdzil,ze mial juz termin na operacje ale choc zdrowy nadal przebywal na rencie bo podobno lekarze tak orzekli.Ale jesli chodzi o przypadek Glorii to jednak jest cos szczegolnego.Czlowiek spalony czy poparzony nie odzyskuje juz swojego dawnego wygladu.O takim cudzie nie slyszalem.Sa pewne granice jednak jak z odrosnieciem reki czy nogi.Oczywiscie Gloria podaje rzeczy watpliwe ale jak ktos napisal jest ona Amerykanka z Poludnia a oni sa troche nadto gadatliwi i wiedza lepiej.Daleki jestem od czytania objawien,wystarczy mi Biblia ale mam swoje ulubione-Fatima ze wzgledu na cud,ktory sie tam wydarzyl to jednak jest argument.Zapowiedziec cos i uczynic.Reszta objawien niestety nie ma argumentow.U Glorii ,jesli prawde oczywiscie mowi, jest-odtworzenie sie w poprzedniej formie spalonego ciala nie jest mozliwe.
    - BabaJaga -
  • 2010-11-27 22:00:02

    cos sumienie mnie gryzie i musze dodac:uwazam,ze mojej zonie zniknal guz za przyczyna Jana Pawla II.Ale nie bede sie o tym rozpisywal.
    - BabaJaga -
  • 2010-11-28 13:26:33

    @Babajaga-wierzę,że człowiek ma wsparcie u świętych i oni mogą wyprosić tę łaskę uzdrowienia u Boga.
    A mnie ciekawi jak było z Twoją żoną....
    Nie wierzę tylko,a może jestem sceptyczna co do prywatnych objawień(takich jak Gloria Polo)...
    Pozdrawiam.
    - i -
  • 2010-11-28 16:18:29

    sprawa nie jest jednoznaczna.Dluzszy okres zle sie czula.Na zdjeciach wyszedl guz na jelicie.Poprosilem o wstawiennictwo zmarlego Jana Pawla II.Zona w miedzyczasie poszla na terapie ,w ktora absolutnie nie wierze gdyz osobiscie sprawdzilem,ze nie mozna jej zaufac.Przy nastepnym badaniu ani sladu po guzie a zona zdrowa do dzis.Ale to zaden dowod bo moglo byc kilka czynnikow.Moja zona wierzy w to leczenie a wg.mnie to kicha i wyciaganie pieniedzy ,z ktorej jedyna korzysc to spokoj w domu.
    - BabaJaga -
  • 2011-06-04 22:34:06

    Witam. Ja osobiście po przeczytaniu objawienia p Polo dostałem skrupułów, mam pare miesięcy już strach, że cokolwiek nie zrobię, popełniam grzech (jak choćby wspomniane przez Glorię strju kąpielowego - cudzołóstwo i zgorszenie). Wszystko co mam zamiar zrobić rozpatruję: grzech- nie grzech. W tym objawieniu zastanawia mnie to, że Glorii Bóg powrócił ciało - czyli cud był. Ale jednak czy to już stwarza jej objawienie prawdziwym? Naprawdę, w takich strachu i skrupułach prędko spokoju psychicznego nie osiągnę :(
    - Adam -