scena z gry komputerowej

2014-06-07 07:49:18

Szczęść Boże.Niedawno grałam w pewną grę komputerową,gdzie przez moment była pewna scena erotyczna.Po kilku godzinach, kiedy kładłam się spać przypomniała mi się tę scena i zaczęły mnie nękać nieskromne myśli.Nie chciałam tych myśli bo wiem,że oddalają one od Boga i są po prostu głupie.Poza tym jak mogłabym chcieć myśli ,które ranią mojego najlepszego przyjaciela Jezusa Chrystusa.Myśli były natarczywe starałam się modlić żeby odeszły.Następnego dnia sytuacja się powtórzyła.Tym razem moje starania modlitewne nie pomogły,starałam się skupić na czymś innym.Czy jeśli nie chciałam tych myśli i starałam się je odrzucić jest to grzech?Jak radzić sobie z natarczywymi myślami?co robić gdy modlitwa nie pomaga?(Oczywiście przestałam grać w tą grę).Bardzo proszę o szybką odpowiedź bym mogła dobrze przygotować się do spowiedzi.Pozdrawiam.Bóg zapłać i proszę o modlitwę.
Witam, to, że pojawiają się tego rodzaju myśli jest normalne i świadczy o tym, że reagujesz normalnie. Warto je oswajać, tak, aby uczyć się wzrastać w dojrzałości seksualnej. Jeśli chcesz do tego nawiązać przy spowiedzi, to możesz, ale warto przede wszystkim modlić się modlitwą dziękczynienia za dar Twojej seksualności. Powodzenia,

Michał Karnawalski SJ, webmaster

zobacz komentarze [4]